kontakt

Morstone Trade sp. z o.o.

Firma z kapitałem polskim i długimi tradycjami w dziedzinie wydobycia i obróbki granitu. Nasze produkty sprzedawane są na rynku krajowym, jak również w całej Europie. W stałej ofercie posiadamy jasno-szary granit strzegomski o doskonałych parametrach technicznych oraz 40 rodzajów granitów importowanych, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej. Oferujemy i gwarantujemy Państwu pomoc na każdym z etapów realizacji projektu w kamieniu naturalnym w zakresie:

- doradztwa w zakresie doboru parametrów technicznych oraz kolorystyki kamienia zgodnie z wymogami inwestora lub architekta,

- dostawy własnym środkiem transportu wszystkich elementów kamiennych na realizację inwestycji zgodnie z wymogami zamawiającego,

- jakości i terminowości dostaw,

- specjalistycznego opakowania.

Tradycje wydobycia granitu sięgają w Strzegomiu średniowiecza. Od tego czasu znacząco zmieniły się technologie wydobycia i obróbki granitu, ale jego niepowtarzalne piękno i trwałość wciąż czynią granit niezastąpionym materiałem budowlanym. Morstone Trade od lat wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Pozwalają one na uzyskanie dowolnej struktury powierzchni płyt oraz przygotowanie trwałego i estetycznego wykończenia. Dowodem uznania są liczne nagrody i wyróżnienia.

ZAPRASZAMY DO WPÓŁPRACY!

 

Morstone Trade sp. z o.o.

ul. Wałbrzyska 10

58 - 150 Strzegom

Sekretariat

Tel. +48 74 649 49 49   Fax +48 74 649 49 40

 

Piękno granitu to dar ziemi i pasja ludzi. To nasza pasja i miłość do kamienia pozwala nam wydobywać z niego najlepsze cechy, jakimi obdarowała go natura. To my wydobywamy z granitu piękno i użytkową trwałość.

 

 

 

 

© Morstone Trade
strony internetowe Wałbrzych
HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl