kontakt

Morstone Processing Sp. z o.o.

Nowoczesny Zakład Obróbki Kamienia Morstone Processing znajduje się w Strzegomiu przy ul. Wałbrzyskiej. Jego moc produkcyjna pozwala co miesiąc wytwarzać 6000 m2 płyt granitowych. Surowiec, który trafia do obróbki, to głównie bloki granitowe z kamieniołomu Strzegom Morów, ale firma sprowadza także surowiec niemal z całego świata. Trafiają tu granity ze Skandynawii, Brazylii, Południowej Afryki, Indii oraz Włoch.

Zakład posiada nowoczesny park maszynowy. O jakości produktów firmy decyduje wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, które pozwalają na uzyskanie dowolnej struktury powierzchni płyt oraz na przygotowanie trwałego i estetycznego wykończenia. Oczywiście same maszyny nie wystarczyłyby do realizacji dostaw produktów granitowych do wielu bardzo wymagających projektów. Morstone Processing to przede wszystkim zespół wysoko wykwalifikowanej kadry, związanej z kamieniem od lat oraz posiadającej umiejętności wykorzystania nowoczesnej technologii. Dzięki temu spółka zapewnia wykonanie wysokiej jakości produktów granitowych oraz zachowanie krótkiego terminu realizacji.

Chlubą zakładu jest Centrum Obróbcze sterowane numerycznie (CNC). Pozwala ono na ultra precyzyjne i szybkie przygotowanie szczególnie trudnych elementów kamiennych. To jedno z niewielu tego typu urządzeń w tej części Europy. Produkowane na nim blaty kuchenne i elementy meblarskie sprzedawane są głównie na rynku Europy Zachodniej.

 

Morstone Processing Sp. z o.o.
Ul. Wałbrzyska 10
58-150 Strzegom

Sekretariat:

Tel.: +48 74 649 49 49   Fax.: +48 74 649 49 40

e-mail:sekretariat@morstone.pl

 

 

 

© Morstone Trade
strony internetowe Wałbrzych
HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl